Staropolanka sponsorem klubu piłkarskiego z Kamieńca Ząbkowickiego

Uzdrowiska Kłodzkie zostały sponsorem strategicznym klubu piłkarskiego z Kamieńca Ząbkowickiego. W oświadczeniu wydanym przez Zamek Kamieniec Ząbkowicki możemy przeczytać:

Miło nam poinformować, że 5 kwietnia 2019 roku nasz klub nawiązał współpracę z firmą Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju, producentem wody mineralnej STAROPOLANKA. Na mocy zawartej umowy STAROPOLANKA będzie jedyną wodą dystrybuowaną przez klub. Sponsor nabył prawo do posługiwania się w swojej działalności promocyjnej nazwą i logotypem naszego klubu oraz prawo do posługiwania się tytułem oficjalnej wody klubu. W ramach zawartej umowy Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU przekazała niemal 4000 tysiące butelek wody marki STAROPOLANKA. Obecna umowa obowiązuje do końca obecnego sezonu, ale głęboko wierzymy ze współpraca z producentem najwyższej jakości wody przyniesie korzyści dla obydwu stron i zostanie przedłużona na kolejne sezony

Warto nadmienić, że Uzdrowiska Kłodzkie to krajowy lider w turystce medycznej oraz jeden z największych producentów wód mineralnych w kraju.