XX LECIE LZS PIASEK POTWORÓW

Minęło 20 lat od czasu, jak w sierpniu 1999 roku został reaktywowany Klub Sportowy LZS Piasek Potworów. Jest to dla nas szczególna data, którą chcielibyśmy uczcić. W związku z tym w dniu 3 sierpnia 2019 zapraszamy wszystkich do Potworowa na spotkanie plenerowe związane z obchodami 20-lecia istnienia klubu pod hasłem „bawimy się, gramy w piłkę i integrujemy z innymi klubami z Polski”.

Chcemy, w tym dniu cieszyć się i celebrować najpiękniejsze piłkarskie emocje, jakie wyzwala piłka nożna. Ten sport pomaga marzyć i realizować marzenia, jednoczy przyjaciół, jest źródłem radości oraz wspaniałych emocji, a jednocześnie promuje ważne społeczne wartości: zasady fair play, aktywny sportowy styl życia, sprawność i kulturę fizyczną, współpracę, wytrwałość, lojalność, tolerancję, solidarność i patriotyzm.

Przygotowane przez nas spotkanie to okazja, aby poznać historię naszej drużyny, spotkać ciekawych ludzi, porozmawiać o przeszłości klubu oraz planach na przyszłość, ale przede wszystkim wspólna zabawa przy atrakcjach, które przygotowaliśmy.

Głównym punktem obchodów jest turniej piłkarski, w którym weżmie 8 drużyn z całej Polski. Wśród nich sławna LZS Chrząstawa, znana z serialu Clanl+ ‚Asy B Klay’, oraz filmu dokumentalnego dla TVP „Biało czerwoni z Chrząstawy”. Kolejnym uczestnik to dużyna kartofliska.pl, z najbardziej znanym groundhopperem w Polsce Radkiem Rzeźnikewiczem, którego kanały społecznościowe śledzą tysiące osób. Dodatkowo kolejne drużyny z serialu „Asy b Klasy” czyli my Piasek Potworów oraz Fortuna Chomiąża. Stawkę uzupełni drużyna SKS Potworów, czyli drużyna z Potoworwa z województwa mazowieckiego oraz lokalne drużyny, z którymi graliśmy w naszym pierwszym sezonie w b klasie, czyli CIS Brzeźnica i wieża Rudnica. Specjalnie na ten turniej reaktywowaliśmy drużynę Piasek Potworów 1999, czyli drużynę złożoną z zawodników, którzy kiedyś grali w naszym klubie.

Dodatkowo będzie wiele atrakcji i konkursów dla dzieci, turniej Arm-Wrestlingu, turniej w piłkarzyki, uhonorowanie byłych działaczy drużyny Piasek Potworów, oraz bogate zaplecze gastronomiczne. Imprezę poprowadzi profesjonalny DJ, który od 19 będzie zabawiał gości na dancingu pod gwiazdami.

Więcej informacji na stronie: piasekpotworow.pl

Sponsorowane: Salon kosmetyczny Wrocław, elewacje Wrocław, tynki maszynowe Wrocław