Wędkarstwo: Zawody Nocne Koła PZW Kamieniec Ząbkowicki

Koło PZW Kamieniec Ząbkowicki:

W nocy 03-04.08.2019 odbyły się „Nocne Zawody Gruntowe”, zorganizowane przez Koło nr 11 z Kamieńca Ząbk. W zawodach brało udział 35 uczestniczek i uczestników. Dopisała również liczna grupa kibiców jak i członków rodzin zawodników. Zwycięzcą okazał się Michał Kinzyhbawo, drugie miejsce zajął Mariusz Bot. Obydwaj reprezentowali Koło PZW Ząbkowice Śl. Na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Gąstała, czwarte – Michał Ruszel, piąte – Piotr Chruściel. Wszyscy z Koła PZW Kamieniec Ząbk. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym zawodnikom serdecznie dziękujemy, za udział w imprezie i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, jak również zdrowej rywalizacji w duchu fair play, a jednocześnie miłej zabawy. Mając na uwadze obfite połowy i intensywność brań, komisja sędziowska zdecydowała o kontrolnym ważeniu ryb w trakcie trwania zawodów. Zważone ryby natychmiast wpuszczono z powrotem do wody. W związku z tym, wszystkie złowione ryby podczas zawodów, w dobrej kondycji wróciły do swojego środowiska. I z tego też względu udało się, organizatorom zawodów, uniknąć strat wśród zwierząt. Co było jednym z głównych celów, nie tylko podczas tych zawodów, ale wszystkich imprez organizowanych przez nasze koło. Stało się również tradycją to, że wszyscy zawodnicy otrzymują przed wejściem na stanowiska, worki na śmieci i po zakończeniu zawodów, zostawiają po sobie porządek. Następne zawody organizujemy w dniu 14.09.2019 na które serdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy z naszego koła. Będą to już ostatnie zawody w tym sezonie. I jednocześnie decydujące o zdobyciu nagrody Grand Prix naszego koła za 2019 rok.