Przy sobie miał kilka porcji a w domu około 1500 porcji narkotyków. 21 latek trafił za kratki.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21 latka, u którego w mieszkaniu znaleźli bardzo duże ilości narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara wiezienia nawet do 10 lat.

21 latek, który rozbił samochód na drzewie jadąc BMW i próbował uciekać policjantom został zatrzymany. W samochodzie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyków, więc sprawdzili miejsce zamieszkania młodego mężczyzny. W jego mieszkaniu na terenie gminy Kamieniec Ząbkowicki funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego znaleźli ponad 350 porcji marihuany, około 1150 porcji handlowych amfetaminy, kilkanaście tabletek ekstazy oraz ponad 90 gramów narkotyku MDMA. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po przedstawieniu zarzutów przez prokuratora stanął przed sądem.

Sąd zastosował wobec 21 latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące. W tym czasie policjanci będą wyjaśniali skąd młody mężczyzna miał tak dużą ilość narkotyków a także co miał zamiar z nimi zrobić. Zgodnie z polskim prawem za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
źródło KPP Ząbkowice Śląskie