Burmistrz gminy Bardo zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie DK8

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bardo,
zbliża się termin konsultacji społecznych, na terenie naszej Gminy, dotyczących „Rozbudowy drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice)- Kłodzko wraz z budową obwodnic miejscowości” Konsultacje społeczne odbędą się 6 czerwca 2019r. >w Centrum Kultury i Bibliotece, przy ul. Kolejowej w Bardzie.
Udział w konsultacjach jest dobrowolny, ale głos mieszkańców Gminy Bardo może się okazać bardzo istotny, ponieważ zaproponowane rozwiązania projektowe mogą mieć nieodwracalny wpływ na rozwój naszej gminy.
Rozumiem, że nie każdy z Państwa ma możliwość udziału w konsultacjach, ze względu na obowiązki zawodowe i nie tylko, stąd, pragnę zaprosić Państwa do Urzędu Miejskiego w Bardzie.

Od 3 do 5 czerwca 2019r. do dyspozycji mieszkańców będzie pracownik Urzędu, który przedstawi Państwu plany rozbudowy oraz wytłumaczy przebieg projektowanych rozwiązań w terenie. Określi również, czy plany projektowe będą dotyczyć Państwa nieruchomości gruntowych.Ponadto zachęcam do wypełnienia ankiety, którą GDDKiA przygotowała, by zapoznać się z Państwa zdaniem. Ankiety będą dostępne w Urzędzie Miast i Gminy Bardo, wypełnione przez Państwa zostaną przekazane 6 czerwca przedstawicielowi GDDKiA
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BARDO
Krzysztof Żegański

 

Autor: Salwador Pietruszka