Unia Bardo przegrywa z GKS Mirków

Ostatnia kolejka IV ligi nie należała do udanych dla piłkarzy Unii Bardo. Unia przegrała ostatni mecz sezonu z GKS Mirków aż 3:7.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, jednak to gospodarze dwukrotnie trafili do bramki. Najpierw w 38 minucie bramkarza Unii pokonał Gołda a bramkę „do szatni” zdobył” Kisiel. W drugiej połówce Unia chcąc odwrócić rezultat spotkania, naraziła się na bardzo groźne kontrataki które skutecznie wykorzystywali piłkarze GKSu. W 80 minucie przy stanie 0:6 bramkę dla Unii zdobył Tomasz Robak, a w samej końcówce kolejne dwie bramki zdobyli Paweł Świerzawski i Radosław Wandzel, jednak wynik meczu był już przesądzony i pewnym było, że to gospodarze zainkasują trzy punkty. – czytamy na stronie klubu z Barda.

Unia Bardo kończy sezon na 11. pozycji z dorobkiem 37 punktów. Z rozgrywkami IV ligi żegnają się drużyny Nysy Kłodzko, Zjednoczonych Żarów, MKP Wołów oraz Orła Ząbkowice.

Źródło/foto: Unia Bardo (facebook)

Autor: Salwador Pietruszka