Darmowe kursy językowe w powiecie ząbkowickim

Chcesz poprawić swój angielski, niemiecki, a może francuski? Mieć lepszy start na rynku pracy lub po prostu czuć się swobodniej wyjeżdżając za granicę? Masz teraz szansę zrobić to całkowicie za darmo! Szkoła Językowa „Direct” organizuje bezpłatne szkolenia językowe na terenie powiatu ząbkowickiego już po raz piąty!

Poprzednie cztery edycje szkoleń językowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jest nam bardzo miło, że ponownie możemy zaproponować mieszkańcom naszego powiatu darmowe zajęcia. – mówi dyrektor szkoły, Anna Górecka

W tym roku szkoła językowa Direct z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich oferuje darmowe szkolenie z aż trzech języków: angielski, niemiecki, francuski.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów. Aktualnie rekrutacja prowadzona jest w trzech miejscowościach. Zajęcia organizowane są w Ząbkowicach Śląskich, Srebrnej Górze oraz dzięki współpracy z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu, również w Ziębicach – zaznacza Anna Górecka.

Niewątpliwe, tego typu kursy to znakomita okazja do nauczenia lub polepszenia swoich umiejętności językowych. Na ten rok szkoła językowa Direct zaplanowała szkolenia w dwóch blokach dydaktycznych: 120h oraz 180h lekcyjnych.
Szkolenia będą odbywać się na każdym poziomie zaawansowania, co w praktyce oznacza, że można przystąpić do kursu od poziomu A1 (poziom podstawowy) do poziomu C1 (poziom zaawansowany).

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z powiatu ząbkowickiego, które ukończyły 18 rok życia,  mają wykształcenie co najwyżej średnie (osoby po 50 roku życia mogą posiadać wykształcenie wyższe)
Wszyscy kursanci w ramach szkolenia otrzymają darmowe podręczniki oraz zestawy ćwiczeń. Dodatkowym atutem jest certyfikat potwierdzający poziom umiejętności językowych po zakończeniu szkolenia.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów pod nr. tel. 696 001 788 lub 601 374 77.
mat.prasowy

Autor: Salwador Pietruszka