Ostatnia szansa na bezpłatne kursy językowe w powiecie ząbkowickim

To już piąta edycja bezpłatnych szkoleń językowych organizowanych przez ząbkowicką szkołę języków obcych Direct Language School. Z dotychczasowych szkoleń skorzystało blisko 200 osób. Kursy dofinansowane są ze środków unijnych. To prawdopodobnie ostatnia ich tura w obecnej perspektywie finansowej. Tym bardziej warto z nich skorzystać, bo później podobnych okazji może nie być, przekonuje Anna Górecka, dyrektor szkoły.

Zapisy trwają do końca stycznia, natomiast zajęcia rozpoczną się początkiem lutego. W nowym roku mamy do zaoferowania trzy języki: angielski, niemiecki oraz francuski. Zajęcia będą odbywać się w dwóch blokach dydaktycznych: 120 oraz 180 godzin lekcyjnych. – informuje Anna Górecka.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z powiatu ząbkowickiego, które ukończyły 18 rok życia i posiadają wykształcenie co najwyżej średnie (osoby po 50 roku życia mogą posiadać wykształcenie wyższe). Wszyscy kursanci w ramach szkolenia otrzymają darmowe podręczniki oraz zestawy ćwiczeń. Dodatkowym atutem jest certyfikat potwierdzający poziom umiejętności językowych po zakończeniu szkolenia.

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego organizatorzy zaznaczają, że z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń oraz spełnienie wszystkich niezbędnych kryteriów.

Ciężko sobie wyobrazić lepszy moment na rozpoczęcie nauki nowego języka, niż początek roku. Niestety ilość miejsc jest ograniczona, w tym roku przeszkolimy w sumie 60 osób, dlatego zachęcam do skorzystania z oferty oraz jak najszybszych zapisów! – mówi Anna Górecka.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie (601 374 774) lub osobiście w siedzibie szkoły (ul. Ziębicka 60 Ząbkowice Śląskie), od poniedziałku do czwartku w godz. 13:00-18:00. Można się także zgłaszać mailowo: sekretariat@direct-languageschool.pl

Autor: Salwador Pietruszka