Wielka Orkiestra zagra również w Bardzie!

20 wolontariuszy w niedzielę 12 stycznia kwestować będzie na ulicach Barda oraz miejscowości gminy. Będzie ich można spotkać od wczesnych godzin porannych – przed i po każdej mszy świętej. W tym roku organizacją finału w Bardzie jest Stowarzyszenie Integracji Społecznej „Bardzka Pozytywka”, a szefem sztabu już tradycyjnie jest Marta Ptasińska. Za część artystyczną odpowiada Marzena Łukasik.

„Od godz. 16 zapraszamy do Restauracji Pod Złotym Gryfem – na mini koncerty oraz licytacje:

16:05 – kto da więcej – licytacja

16:15 – występ Nicoll Bednarz

16:30 – kto da więcej – licytacja

16:45 – występ Teatru Ruch z DPS Zamek w Opolnicy

17:00 – kto da więcej – licytacja

17.15 – występ duetu Targix&Sonikko

17.30 – kto da więcej – licytacja

o 20:00 światełko do nieba – rozdamy 200 zimnych ogni – zapraszamy przed Restaurację Pod Złotym Gryfem.” – informuje szefowa sztabu i dodaje, iż w trakcie koncertu i licytacji za datek do puszki WOŚP będzie można kupić kawę, herbatę i pyszne ciasto.

Oprócz tradycyjnej zbiórki datków do puszek w tym roku bardzki sztab, w porozumieniu z Fundacją Ubrania do Oddania zbieramy odzież. Każdy kilogram to złotówka do puszki.

Pamiętajcie jednak o tym, aby ubrania były w dobrym stanie, niezniszczone; takie jak na wymianę ze znajomymi, nie do malowania np. pokoju 😉 Bardzka Pozytywka Wasze dary spakuje w kartony i wyśle do Fundacji.

Ubrania można przynosić od godz. 12.00 w niedzielę 12 stycznia do Restauracji Pod Złotym Gryfem lub w innym terminie pod wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 608 238 038.

Bardzcy wolontariusze zapraszają wszystkich ludzi o gorących sercach do udziału w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Redakcja PP